F1604

Czarny łącznik do klatek i siatek zgrzewanych - wysokość 7 mm 25 sztuk

35,33 zł 28,72 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1604
Uniwersalny oraz praktycznie niezbędny element służący do łączenia klatek oraz siatek zgrzewanych dla zwierząt hodowlanych: ptaków, królików, gryzoni. Łącznik staje się szczególnie przydatny podczas samodzielnej budowy klatek. Za pomocą oferowanego łącznika w łatwy oraz szybki sposób możliwe jest scalenie ścian klatki dla królików bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi montażowych.

Za pomocą oferowanego łącznika do klatek możliwe jest trwałe oraz solidne scalenie poszczególnych ścian klatki dla królików. Łącznik do siatek zgrzewanych wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Specjalna budowa spinki do klatek oraz wykorzystany przy jej produkcji mocny materiał sprawiają, że produkt można wykorzystać wielokrotnie.

Łącznik do klatek dla ptaków ma wysokość 7 mm i długość ok. 20 mm. Wyprodukowany został w kolorze czarnym, dzięki czemu dobrze prezentuje się po zainstalowaniu. Niewielki kształt sprawia, że można go zastosować do klatek dla gryzoni o każdym rozmiarze. Produkt sprzedawany jest w opakowaniu zbiorczym liczącym 25 szt. łączników do klatek.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość: 20 mm Wysokość: 7 mm Średnica: 14 mm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięCzarny łącznik do klatek i siatek zgrzewanych - wysokość 7 mm 25 sztuk
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Czarny łącznik do klatek i siatek zgrzewanych - wysokość 7 mm 25 sztuk