F5298

Canibal Stop preparat przeciwko kanibalizmowi do pryskania na zwierzęta

42,90 zł 34,88 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F5298

Preparat przeciw kanibalizmowi zwierząt w opakowaniu 150 ml. Środek wyróżnia się spośród innych preparatów na agresję, ponieważ może być miejscowo stosowany bezpośrednio na zranione zwierzęta.

Agresja wśród zwierząt jest częstym zjawiskiem, szczególnie w hodowlach kur niosek, bażantów, a także trzody chlewnej. Ptaki atakują się wzajemnie, wydziobują pióra, co w konsekwencji prowadzi do upadku najsłabszych osobników.

Canibal Stop przeciw kanibalizmowi drobiu przeznaczony jest do rozpylania. Zranione zwierzęta należy spryskać z odległości ok. 15-20 cm, zwracając szczególnie uwagę na miejsca pogryzione. Preparat ma gorzki smak, dzięki czemu atakujące zwierzęta szybko zniechęcają się i rezygnują z krzywdzenia słabszych osobników.

Środek na kanibalizm do pryskania na zwierzęta jest dla nich bezpieczny. Dokonując oprysku należy jednak używać rękawiczek, ponieważ preparat jest ekstremalnie gorzki.

Stosowanie:
Miejsca zranione pryskać z odległości 15-20 cm. Atakowane zwierzęta należy pryskać codziennie do ustąpienia ataków agresji oraz 5 dni po zaprzestaniu dziobania.

Przeznaczenie:
Drób, Trzoda chlewna
Wymiary:
pojemność 150 ml
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięCanibal Stop preparat przeciwko kanibalizmowi do pryskania na zwierzęta
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Canibal Stop preparat przeciwko kanibalizmowi do pryskania na zwierzęta