F1231

Automatyczna taca do obracania jaj z przystawką

315,05 zł 256,14 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1231
Profesjonalna taca do automatycznego obracania jaj wyposażona jest w specjalny silnik, który rotuje jaja w przedziale od - 40o do + 40o. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS jest wytrzymała i łatwa do czyszczenia. Niezależnie działający moduł pomieści 42 jaja kurze. Dodatkowo w komplecie znajdują się tace wymienne na 120 sztuk jaj przepiórczych. Specjalne otwory, w których umieszcza się jajka, zabezpieczają je przed uszkodzeniami.

W zestawie jest 6 przystawek na jaja kurze - każda o pojemności 7 sztuk oraz 12 przystawek na jaja przepiórcze o pojemności 20 sztuk każda. Wszystkie przystawki przeznaczone są do niezależnego montażu (taca mieści 6 przystawek) . Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż w ten sposób można jednocześnie inkubować różnego gatunku jaja. Dzięki budowie z solidnego materiału, tace są mocne, a przystawki mogą być wsuwane do inkubatora podobnie jak szuflady. Pozwala to układać je na przemian, np. 3 przystrawki na jaja kurze, a nastepnie 3 przystawki na jaja przepiórcze.

Posiadanie powyższego produktu ułatwia przechowywanie jaj, a także dzięki swej automatyczności pozwala na regularne ich obracanie - 1 pełny cykl o 80o następuje co 2 godziny. Regularność obrotu ochrania zarodek przed zamarciem, a żółtko przed osadzeniem się na powierzchni skorupki.

Urządzenie posiada silnik, który zasilany jest z niezależnego z zasilacza 12V DC (dołączony do kompletu). Zasilacz może być podłączany do sieci o mocy 230V. Produkt wyjątkowo praktyczny, wydajny oraz uniwersalny. Dedykowany do różnego rodzaju inkubatorów domowych.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAutomatyczna taca do obracania jaj z przystawką
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Automatyczna taca do obracania jaj z przystawką