F1670

Automatyczna strzykawka weterynaryjna HSW UNI-MATIC 1ml z wężem - samouzupełniająca

472,30 zł 383,98 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1670
Uniwersalna automatyczna strzykawka weterynaryjna z funkcją samouzupełniania. Idealna do dawkowania medykamentów różnym zwierzętom hodowlanym: bydłu, drobiu, trzodzie chlewnej, królikom czy gryzoniom. Produkt o wysokiej jakości oraz profesjonalizmie wykonania wyprodukowany został przez renomowaną firmę Henke Sass Wolf.

Oferowana strzykawka automatyczna HSW charakteryzuje się niezwykłą precyzją dozowania leków. Co więcej strzykawka posiada bezstopniową regulację dawki. Dodatkowo ergonomia wykonania (z najwyższej jakości materiałów) oraz funkcjonalność stanowią niezaprzeczalny atut produktu.

Strzykawka weterynaryjna HSW wyposażona została w wąż (dodawany do kompletu), któremu dzięki systemowi Pin-lock można zmieniać ułożenie. W razie potrzeby można zakupić zestaw uchwytów do butelek z lekami do strzykawek automatycznych.

Niniejsza strzykawka automatyczna samouzupełniająca z wężem jest produktem często wybieranym przez hodowców oraz właścicieli gabinetów weterynaryjnych. Wysoka jakość wykonania oraz precyzyjna regulacja dawki sprawiają, że jest to produkt godny polecenia.
Wymiary:
dawkowanie od 0 do 1ml /od 0 do 1ml - bezstopniowa regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAutomatyczna strzykawka weterynaryjna HSW UNI-MATIC 1ml z wężem - samouzupełniająca
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Automatyczna strzykawka weterynaryjna HSW UNI-MATIC 1ml z wężem - samouzupełniająca