F1686

Automatyczna strzykawka weterynaryjna HSW FERRO-MATIC 3 ml

503,80 zł 409,59 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1686
Profesjonalna markowa strzykawka do podawania leków renomowanej niemieckiej firmy HSW (Henke Sass Wolf) to niezastąpiony produkt podczas seryjnej iniekcji zwierząt: trzody chlewnej, bydła, owiec, kóz. Niezawodna strzykawka automatyczna staje się niezastąpiona w każdej hodowli oraz gabinetach weterynaryjnych.

Strzykawka samouzupełniająca o pojemności 3 ml po zadaniu dawki leku automatycznie napełnia się farmaceutykiem. Precyzyjna bezstopniowa regulacja dozy w zakresie od 0,1 do 0,3 ml stanowi gwarancję, że podany zostanie medykament zawsze w odpowiedniej ilości. Farmaceutyk może być uzupełniany bezpośrednio ze zbiornika (butelki) na leki o pojemności 50 ml lub 100 ml.

Strzykawka weterynaryjna HSW wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że jest wytrzymała i praktycznie nie do zużycia. Perfekcyjna konstrukcja, łatwość obsługi oraz dokładna regulacja wielkości dawki sprawiają, że oferowana strzykawka do iniekcji zwierząt jest jednym z najczęściej wybieranych produktów na świecie.

Wymiary:
Pojemność: 3 ml
Dawkowanie bezstopniowe od 0,1ml do 3ml
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAutomatyczna strzykawka weterynaryjna HSW FERRO-MATIC 3 ml
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Automatyczna strzykawka weterynaryjna HSW FERRO-MATIC 3 ml