F1674

Automatyczna strzykawka HSW VET MATIC 10 ml na wąż

459,84 zł 373,85 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1674
Uniwersalna oraz ergonomiczna strzykawka automatyczna przeznaczona do podawania zwierzętom leków. Oferowany produkt cieszy się uznaniem klientów i popularnie stosowany jest przez wielu hodowców oraz lekarzy weterynarii. Strzykawka samouzupełniająca wyprodukowana została w Niemczech przez renomowaną firmę Henke Sass Wolf.

Profesjonalna strzykawka weterynaryjna wyposażona została w specjalny wężyk oraz rurkę ssącą do butelki z lekami - elementy ułatwiające dokładne dozowanie leków. Przemyślana konstrukcja oraz wykorzystanie przy produkcji najwyższej jakości materiałów sprawiają, że strzykawka do podawania leków zwierzętom jest odporna na uszkodzenia i działanie środków chemicznych, a także wytrzymała i łatwa do czyszczenia (istnieje możliwość sterylizacji w autoklawie).

Strzykawka automatyczna HSW jest niezwykle łatwa w obsłudze - samoczynnie pobiera określoną dozę leków. Produkt posiada bezstopniową regulację dawki medykamentu od 0 do 10 ml. Za pomocą niniejszego narzędzia podanie leków następuje szybko, a zarazem z pełnym przekonaniem, że podana dawka jest precyzyjnie odmierzona.
Wymiary:
Pojemność maksymalna cylindra 10ml
Bezstopniowa regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAutomatyczna strzykawka HSW VET MATIC 10 ml na wąż
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Automatyczna strzykawka HSW VET MATIC 10 ml na wąż