F1685

Aplikator weterynaryjny HSW DRENCH-MATIC 10 ml

436,56 zł 354,93 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1685
Profesjonalny drenczer samouzupełniający od znanej firmy Henke Sass Wolf. Oferowany produkt to w pełni automatyczny aplikator farmaceutyków dozowanych bezpośrednio do pyska zwierzęcia. Pistolet do szczepień charakteryzuje wysoka precyzja wykonania oraz uniwersalność. Aplikator umożliwia dokładną, bezstopniową regulację dawki w zakresie od 0 do 10 ml.

Kontrola aplikowanej dawki dokonywana jest poprzez jedno z dwóch pokręteł z kontrblokadami. Drugie z nich przymocowane jest do sprężyny odciągającej, której naciąg jest pomocny w przypadku dozowania substancji o dużej gęstości. Warto zaznaczyć, że aplikator weterynaryjny Drench-Matic został wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości. Jego korpus został wykonany z wytrzymałego duraluminium. Pistolet do szczepień posiada także ergonomiczny kształt, jest lekki i świetnie leży w dłoni.

Do aplikatora w komplecie dołączono specjalny przewód do pobierania medykamentów. Dla większego komfortu warto wyposażyć się w zasobnik na farmaceutyki 2,5 lub 5 litrów, który posiada wyprowadzony króciec na przewód.
Wymiary:
pojemność 10 ml, dawkowanie dowolne od 0 do 10ml/ na ablikację, w komplecie przewód do pobierania leku i sprężyna zapobiegająca zginaniu
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAplikator weterynaryjny HSW DRENCH-MATIC 10 ml
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Aplikator weterynaryjny HSW DRENCH-MATIC 10 ml