F1743

Aplikator kolczyków LongTags

337,23 zł 274,17 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1743
Uniwersalny oraz niezawodny aplikator podłużnych kolczyków dla mniejszych zwierząt hodowlanych. Aplikator doskonale sprawdza się do szybkiego kolczykowania gryzoni, królików, zajęcy oraz ptaków. Kolczyki LongTags aplikuje się bezpośrednio do ucha bądź skrzydła zwierzęcia. Poręczny uchwyt oraz lekka konstrukcja sprawiają, że aplikator jest bardzo wygodny w obsłudze.

Obudowę aplikatora kolczyków dla królików wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, natomiast igła aplikująca kolczyki zrobiona została z metalu. Aplikator do kolczykowania ptaków wyposażono w specjalną nakładkę ochronną na igłę, która zabezpiecza przed skaleczeniem. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w przełącznik, która unieruchamia igłę, eliminując możliwość jej wysunięcia podczas pracy. Blokada po zwolnieniu umożliwia wymianę igły na nową. Kolejnym atutem aplikatora do kolczyków jest funkcja blokady znaczników, po ich umieszczeniu w otworze wyciągnięcie blistra jest możliwe jedynie po wciśnięciu przycisku "PUSH". W znacznym stopniu funkcja ta ułatwia pracę podczas seryjnego znakowania zwierząt.

Sposób użycia aplikatora kolczyków podłużnych LongTags:
  • blister z kolczykami umieszcza się w profilowanej szczelinie aplikatora (nad igłą) tak dalece jak to możliwe
  • igłę należy przełożyć przez miejsce (małżowina uszna, błona skrzydła), w którym zamierza się umieścić kolczyk
  • poprzez dwukrotne zwolnienie spustu (pierwsze odłączające kolczyk z blistra, drugie do zakolczykowania) następuje oznakowanie zwierzęcia

Aplikator kolczyków LongTags jest niezwykle uniwersalny, można go wykorzystać do znakowania laboratoryjnego, a także metkowania odzieży.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięAplikator kolczyków LongTags
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Aplikator kolczyków LongTags