Prowadzisz kanał na YouTube o tematyce związanej z hodowlą zwierząt? Jesteś właścicielem grupy na Facebook’u, która zrzesza hodowców? Prowadzisz forum z branży zwierzęcej? Zapraszamy do współpracy! Dzięki przystąpieniu do programu partnerskiego Hoduję z Fermo możesz wiele zyskać i tym samym rozbudować bazę Twoich subskrybentów.

Spis treści [ukryj]

  Program patnerski Fermo Program patnerski Fermo

  Wyjątkowe kody rabatowe dla Twoich widzów i subskrybentów

  Wspólnie decydujmy o tym, jaki kod rabatowy chcesz udostępnić Twoim fanom. Kod rabatowy 30 zł na zakupy od wybranej kwoty minimalnej? A może kod rabatowy na darmową wysyłkę? Razem zaplanujemy atrakcyjną propozycję tylko dla Twoich fanów.

  Personalizowane akcje promocyjne

  Udało wam się przekroczyć 5 000 subskrypcji? A może jest jakaś inna okazja, którą warto uczcić konkursem? Przygotuj założenia, przedstaw pomysł a my zasponsorujemy nagrody dla Waszych fanów.

  Stały rabat na zakupy w naszym sklepie

  Z pewnością sam jesteś hodowcą, dlatego akcesoria dla swoich zwierząt kupisz u nas taniej niż inni! Po przystąpieniu do programu otrzymasz od nas stały rabat na całą ofertę produktów dostępnych na www.fermo.pl

  Polecaj i zarabiaj na każdym zakupie

  Wkrótce udostępnimy system, który umożliwi śledzenie sprzedaży wygenerowanej przez Twoich widzów i subskrybentów. Zasada działania będzie prosta: udostępniasz link, przez który fani wchodzą na nasz sklep i robią dowolne zakupy. Procent wartości ich zakupów wraca do Ciebie. Raz w miesiącu robimy wypłatę i przelew na Twoje konto. Więcej szczegółów wkrótce.